ПВСК

Прес вакуумна сушка для дерева

Технологія прес вакуумної сушильної камери була розроблена в Італії, на початку 70рр минулого століття, італійськими технологами, щоб добитися найкращої якості деревини шляхом виведення з неї вологи. Принцип сушки полягає в перекладі дерева з нагрівальними пластинами, при повному вакуумі. Волога з дерева виводиться в першу чергу із середини, чого неможливо добитися при звичайні конвекційні сушці.

Схема роботи пресс вакуумної сушки

 1. Камера
 2. Резиновая мембрана
 3. Рамка
 4. Резиновый уплотнитель
 5. Древесина
 6. Нагревательные пластины.
 7. Резиновые трубки
 8. Водяная помпа
 9. Электронагреватель (бойлер)
 10. Термоизоляция

11. Вакуумная помпа

В Україну ця технологія потрапила на початку 2000-х, тоді лише одиниці знали про цю геніальну сушильну камеру. Суть технології в тому, щоб деревина сушиться при розрідженій атмосфері, а на перекладений матеріал застосовується тиск 9500 кг/м2. Завдяки чому, матеріал не тільки висушується, але і вирівнюється. Прес вакуумні сушильні камери мають герметичну ємкість з ребрами жорсткості які можуть витримати атмосферний тиск при повному вакуумі. Цю технологію наші інженери не тільки змогли повторити, але і покращили, завдяки сучасним матеріалам і розвитком комп’ютерів.

Переваги прес вакуумної сушки

 • Це висока швидкість сушки деревини, шляхом відсмоктування вологи із середини.
 • Рівномірне нагрівання деревини, також рівномірне виведення вологи по всій довжині.
 • Виключається ймовірність того що деревина зіпсується, у конвекційних сушках це виражається: викручуванням дерева, роз трісканням, та іншими дефектами, які позначаються не тільки у верхніх шарах притаманні конвекційним сушкам.
 • Велика швидкість сушки, за рахунок чого збільшується рентабельність підприємства.
 • Повністю автоматизований процес сушки, за яким не потрібно слідкувати. Час який потрібен, щоб висушити свіжо спиляну дошку товщина якої 30мм., з початкової 50% до кінцевої 8%:
 • Дуб – 147год.,
 • Сосна – 14год.,
 • Береза – 18год.

Процес сушки деревини у прес вакуумі

Процес сушки включає у себе декілька етапів сушки:

 • Розігрів деревини, який виставляється залежно від породи дерева і її початкової вологості.
 • Включення вакууму, атмосферне розрідження за рахунок вакуумного насоса вимірюється і контролюється, але не регулюється.
 • Відключення підігріву при завершені сушки і перехід до її охолодження.

Волога яка виділяється при сушці дерева частино викачується за рахунок вакуумного насосу, а інша випаровується і конденсується на стінках і дні та зливається у ємкість з якої пізніше зливається.

Процес сушки також можна вести у ручному режимі.

Ціна прес вакуумної сушки визначається індивідуально, в залежності від потреб клієнта, якщо висушувати тонке дерево, швидкість сушки зменшується, а нагрівальних пластин при такі технології збільшується, тому що кожен шар потрібно перекласти. Більша частина пластин тягне за собою потужніший нагрівач. Також об’єм загрузки дерева у камеру можна замовити індивідуально під потреби підприємства від 0,3 -10 м3. Також Ви можете замовити у нас підйомник для нагрівальних пластин, щоб їх не пошкодити, а також підйомник зекономить Вам здоров’я.

Контакти для замовлення: Україна, м. Львів, вул. Авіаційна 3. Тел.: +38(097)208-1115 Віталій.

Перед замовленням Ви зможете приїхати подивитися і протестувати сушку.