Дубові сходи ціни

Прайс цін на дубові сходинки

800х300х40900х300х401000х300х401200х300х40
900грн950грн1000грн1200грн

Сходинки дубові, цільноламельна склейка. Сорт дерева АА/АВ, це означає що дерево якісне, і Ви не зустріните жодних сучків, які зіпсують вигляд сходинки чи послаблять конструкцію. Для того, щоб бути лідером на ринку, товар повинен бути якісним і доставлятися у найкоротші терміни! Саме це і є пріоритетом компанії WS

Ціни на сходинки Ясеня

800х300х40900х300х401000х300х401200х300х40
850грн850грн850грн1000грн

Сходинки дерев’яні з ясеню, цільноламельна склейка. 

Лідер у якості

Найкраща порода дерева! Лише цільно ламельна склейка!

Професійність

Сучасна техніка, та професійні спеціалісти!

Співпраця

З нами співпрацювати вигідно і комфортно! Наші приорітети це якість і оперативність!

Дерев’яні сходи та комплектуючі для сходів

Дубові дерев’яні сходи та комплектуючі для сходів – їх якість неймовірно важлива, адже основне призначення, це не декор, а зв’язок між нижнім та верхнім поверхами у будинку. Саме тому основним критерієм для якісних сходів та їх комплектуючих є їх надійність та безпека. Авжеж, окрім цих факторів важлива естетика, тобто зовнішній вигляд, дизайн тощо, від цього залежить стиль будинку та його вигляд.

Які бувають різновиди дерев’яних сходів та які для кожних потрібні комплектуючі?

Складно виділити кращий, або гірший варіант, бо все залежить від самої конструкції будинку, та особистих потреб.

  • Сходи із кутом нахилу. Це зазвичай досить круті сходи, але вони актуальні, коли замало простору у будинку. Але, дуже важливі комплектуючі: самі сходинки мають бути досить широкими та рівними, також необхідні зручні та не слизькі поручні.
  • Гвинтові сходи, будуть ідеально підходити за для центрального розміщення, вони будуть актуальні у любому відтінку дерева. Тут будуть актуальні підсходинки на тетивах, а також якісні поручні.
  • Дерев’яні сходи із м’яким кутом, якщо місце у будинку дозволяє, то такі сходи будуть максимально зручні, особливо для дітей та літніх людей.
  • Модульні сходи. Вони будуть зручні для кожного будинку, бо можна підібрати будь яку геометричну форму, неначе у конструкторі. Їх особливість, це з’єднання модулів сходинок за допомогою хребтового косоура, або ж за вставленням одного модуля в інший.

Як обрати ідеальні дерев’яні сходи?

Сходи, це те, від чого залежить Ваше комфорте перебування у будинку, тому до питання вибору сход треба ставитися дуже серйозно.

По-перше, треба вирішити із типом конструкції, вона залежить від того, де будуть встановлені сходи. Також, хто буде користуватися, бо дуже круті сходи у будинку, де є мала дитина, можуть бути небезпечними.

Далі, зрозуміти, які максимальні навантаження будуть на сходах, від цього залежать і комплектуючи, і типи будови тощо. Також, від цього залежить порода дерева та допоміжні матеріали. Чи дерево повна основа, або тільки для обробки. Для основи краще не використовувати поєднання декількох порід дерев, щоб через різну вологостійкість не відбулося порушення цілісності конструкції.

Вибір виробника, як його зробити правильно

Дерев’яні сходи та комплектуючи дерев’яних сходів, мають бути гарної якості. А це в першу чергу залежить від виробника. Наша фірма Wooden-sills спеціалізується на якісному виробництві дерев’яних сходів з дерева дуб.

Так як надійність гарантується завдяки використанню високоякісної техніки,  фірма WS застосовує для виготовлення будь-якого типу сходів тільки сучасну техніку будь то чотирьох сторонні станки, гідравлічні преси або шліфувальні калібруючи санки та вологоміри. 

Завдяки високому рівню техніки, сходи виходять не тільки гарними і якісними, але так само надійними та мають дуже довгий експлуатаційний строк. Тому, власникам нових сходів не треба буде хвилюватися, що вони можуть зіпсуватися, або бути аварійними. Wooden-sills гарантує, що дубові дерев’яні сходи будуть довго служити, навіть за умов сильних навантажень.