ЩИТИ

Меблевий щит – для створення різноманітних виробів

Важко собі уявити матеріал який задовільнив би усі потреби клієнта. Дерев’яний щит – дубовий, має чудовий вигляд, відрізняється красивою структурою, міцністю та довговічністю у використані.

                Дерев’яний щит – є стійким до механічних пошкоджень, має прямокутну форму, а також зручний в обробці. Якісне натуральне дерево як правило дорого коштує, але це найкращий варіант який поєднує в собі високу якість, міцність та прийнятну ціну.

Технологія виготовлення дерев’яних щитів

Дубові щити виготовляються з брусочків, компанія Wooden-Sills у склейці щитів використовує технологію цільноламельної склейки щитів, це забезпечує додаткову міцність і вигляд. Чим відрізняється цільноламельний щит від зрощеного? Цільний щит має брусочки по довженні щита, зрощений як правело вважається менш якісним, він виготовляється з маленьких брусочків які по довжині нарощують, таким чином щит має вигляд паркетної склейки. Також клей який використовується при виготовлені щитів є на водні основі, містить безпечні речовини які не виділяють шкідливих речовин. Меблеві дерев’яні щити – ціняться в першу чергу екологічністю продукції.

Сфери використання деревяного щита

Дубовий щит може бути використаний як для зовнішніх робіт так і для внутрішніх. Перелічимо декілька найпопулярніших видів робіт, які не можливі без використання щита:

  • Виготовлення вхідних дверей з дубового щита, не тільки вигляд дверей вигідно відрізняються серед інших. Двері з натурального дерева чудово зберігають тепло ізоляцію, шумоізоляцію. Також це єдиний матеріал який довгі роки простоїть на вулиці і не втратить своєї міцності та зовнішнього вигляду.
  • Для внутрішніх робіт можемо віднести міжкімнатні двері, зроблені з дубового щита, вони чудово переносять перепади температури та вологість у приміщені, яку люди часто відчувають в кінці року, коли приходить опалювальний сезон. Міжкімнатні двері з менш якісних матеріалів в кращому випадку ледве закриваються через зміщення замка, у гірших випадках двері підкручує, що позначається на фунціоналі та вигляді.
  • Паркетна дошка з дубового щита є теж дуже важливою для покриття підлоги у домі. Завдяки властивості дерева дуб, щит є стійким до перепадів вологи, красиву структуру дуба підкреслюють покрівельні лаки і масла, які забезпечують красивий вигляд. Тому його най частіше використовують в якості паркету чи масивної дошки для покриття підлоги.
  • Підвіконня з дубового щита є екологічно чистими і не виділяють шкідливих речовин, міцності дерева може позавидувати любий пластиковий підвіконник, а натуральна структура деревини робить його майже основним декором у кімнаті. Такі підвіконня зроблені з щита не закривають шторами.
  • Сходи і підсходинки – важливий елемент у будь якому домі, які виконуються не тільки практичну функцію. Сходи з дубового щита як правило це гарантія довговічної служби без ремонтів. Коли люди планують зробити сходи в дома, враховують велику кількість факторів, це розташування, дизайн, і матеріал, тому що це не дешеве задоволення, тому потрібно щоб сходи стояли не один десяток років.

Ціна цільноламельного деревянного щита з дуба – 20мм – 1350грн/м2.

Ціна цільноламельного деревянного щита з дуба – 40мм – 2350грн/м2.

Тел: +38(097)208-1115 Віталій